Botoks

Botoks yaptırmanın hem tıbbi hem de estetik alanında birçok avantajı bulunuyor. On yılı aşkın bir süredir sağlık kurumlarında ve güzellik merkezlerinde tatbik edilen botoks maddeleri tamamen doğal bileşenlerden oluşmaktadır. Bu nedenle başta üst yüz bölgesi olmak üzere yüz dekoltesi alanına kadar doğal bir görünüm sergiler. Aynı zamanda cildi hem yenileyen hem de onaran bir yapısı bulunmaktadır. Bu sayede genç görünmek için botoks yaptıranların sayısı da günden güne artış kazanmaktadır.

Uygulama, kalıcı olarak hiçbir yan etki barındırmaz. Hem erkeklere hem de kadınlara da uygulanabilir. Kırışıkları yüzde doksan seviyesinde azaltır. Yaptıranlara çok daha genç bir imaj sunar. Aynı zamanda bu uygulamalar her bütçeye uygun olarak yeniden yapılandırılmıştır. Seans sürelerinin kısa olması da en büyük avantajları arasında gösterilmektedir.

Botoks Kalıcı Bir Etkiye Sahip Midir?

Bireyler tarafından sıklıkla sorulan sorulardan biri botoksun kalıcı olup olmadığı yönündedir. Botoksun etkileri ciltten cilde farklılık gösterir. En kısa etkileri 8- 9 aylık bir zamanı kapsamaktadır. Ancak bazı kişilerde bu süre 1,5 yıl gibi uzun bir sürede de teşkil edebilir. Yenilenme süresi geldiğinde tekrar botoks yaptırmanın tıbbi açıdan hiçbir sakıncası bulunmuyor.

Merkez

Kayışdağı Cd. No:49 34750 Ataşehir - İstanbul

Bize Ulaşın

info@gozdegizem.com

Bizi Arayın

(0216) 575 67 79

Botoks ve Uygulama Alanları

Botoks uygulama alanı oldukça çeşitlilik arz ediyor. Bu da birçok farklı alana müdahale şansı doğurması açısından kritik bir önem olarak addediliyor. Alından başlayarak gerdan diye tabir edilen bölgeye kadar dolgu uygulamaları yaptırmak mümkün. Bunun yanı sıra mimik çizgilerinin tamamen ortadan kaldırılması için de yeterli bileşenlere sahip. Ek olarak botoks uygulamaları gülüş tasarımlarına ilave olarak da değerlendiriliyor.

Gülüş tasarımlarının bir uzantısı olarak hem çene hem de yanak kısımları dolgularla dengeli hale getiriliyor. Kimi keskin görüntülerin giderilmesi için de çene ile dudak arasındaki bölge de uygulama alanı içerisine alınmaktadır.

Botoks Seansları Hangi Tedavilerde Kullanılır?

Botoks özellikle cilt yenileme ve yüzü dengeli hale getirme aşamalarında rağbet gösterilen bir tedavi yöntemidir. Ancak bunun yanı sıra kaşlarını kaldırmak isteyenler için de uygun çalışma koşulları mevcuttur. Hamile ve emzirme dönemindeki kadınlar hariç her yetişkin dolgu uygulamalarından yararlanabilir.

Randevu Talep Edin

Gözde Gizem Beauty