Dolgu

Dolgu uygulamaları, son 15 yıl içerisinde teknolojiyi de beraberinde kullanarak etkin evrelere ulaştı. Çok daha kısa sürede çok daha etkili sonuçlar alınmasında kullanılan dolgu uygulamaları, geniş bir kullanım ağına da sahip. Uygulandığı bölgelere göre birçok farklı çeşide ayrılıyor. Öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gerekenler dolgu uygulamasını ifa eden uzmanlar tarafından tanzim edilmektedir.

Dolgu ve Uygulama Alanları

Göz kenarlarında meydana gelen ve kaz ayağı olarak tanımlanan oluşumların giderilmesinde etkilidir. Aynı zamanda göz etrafında kümelenen ve yorgun bir görünüme sebep olan halkaların silinmesi için de tatbik edilmektedir. Bunun dışında etkin olarak boyun bölgesinde de uygulanmaktadır.

Gıdı ve gerdan sarkmalarına karşı hızlı ve çözüm odaklı dolgu uygulamaları mevcuttur. Belli başlı periyotlarla uygulanması durumunda dudak kenarlarındaki mimik çizgilerini de tamamen ortadan kaldırır. Kaşlarının arası için de doğal dolgular ile takviyeler almak mümkündür. Dolguların bir diğer adı botoks olup tercihe ve talebe bağlı olarak alın bölgesinde de tatbik edilmektedir.

Bir Başka Seçenek: Çene Dolgusu

Son zamanlarda sıklıkla uygulanan dolguların bir diğer alanı ise çene bölgesidir. Çene bölgesinde zamanla ortaya çıkan çizgi şeklindeki estetik dışı görüntülerin ortadan kalkması için tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda bu uygulamalar sonucunda daha orantılı bir yüze sahip olmak da mümkün hale getiriliyor.

Merkez

Kayışdağı Cd. No:49 34750 Ataşehir - İstanbul

Bize Ulaşın

info@gozdegizem.com

Bizi Arayın

(0216) 575 67 79

Dolgu Uygulamalarından Kimler Faydalanabilir?

İçerisinde yer alan hyaluronik asitler tamamen doğal bileşenlere sahiptir. Bu nedenle ekstra bir sağlık sorunu olmayan herkese rahatlıkla uygulanabilir. Genel olarak yüzünde ve cildinde yer alan yaşlılık etkilerine doğal çözümler arayanlar için uygun bir tedavi yöntemidir. Daha sonra ihtiyaç duyulduğu takdirde yeniden yapılma imkanı da bulunmaktadır. Genel olarak etkileri bir yıla kadar dayanmaktadır. Altı aylık ya da yıllık periyotlarda dolgu uygulamalarından faydalanmak mümkündür.

Dolgu Uygulamalarının Faydaları

Tamamen özel ve teknolojik cihazlarla yapılan dolgular ve botokslar hiçbir yan etkiye sahip değil. Sadece küçük kızarıklıklar meydana gelmektedir. Bu oluşumlar da sadece birkaç saat sonra siliniyor. Bunun dışında güzellik taleplerine en kısa süreden cevap vermek isteyenler için özel bir hıza sahiptir. Sadece bir hafta içerisinde cilt yüzeyinde gözle görülür değişimlere yol açar.

Randevu Talep Edin

Gözde Gizem Beauty