H 100 Aşısı

Yeni bir uygulama H 100 aşısı genç görünmek ve cildini yenilemek isteyenlerin ilk tercihi oluyor. İçerisinde bulunan protein ve özel asitler sayesinde cilt yüzeyindeki istenmeyen lekelerin doğal yoldan çözülmesi de sağlanıyor. Bir diğer adı gençlik aşısı olan H 100 aşısı güzellik merkezlerinde sertifikalı uzmanlar tarafından yapılmaktadır.

H 100 Aşısının Yan Etkileri

Mucizevi etkilere sahip olan H 100 aşısının saptanmış herhangi bir yan etkisi bulunmaktadır. İçerdiği enzim ve asitler tamamen vücut içerisinde bulunan doğal yapılardır. Bu nedenle herhangi bir alerjik reaksiyon ile karşılaşmak çok düşük bir ihtimaldir. Hem erkekler hem de kadınlar güven içerisinde bu sağlık ve estetik müdahalenin sunduğu imkanlardan faydalanabilir.

H 100 Aşısının Cilde Faydaları Nelerdir?

Vücudun belli bir yaştan sonra üretmeyi azalttığı hylüronik asidin doğal yollardan cilde aktarılması sağlanır. Aşağı doğru sarkma eğilimi gösteren yüz hatları toplar. Çok daha oval ve yukarı doğru uzanan, simetrik bir yüz ortaya çıkar. Bunun dışında ciltte tamamen doğal olan bir parlaklık sağlanmış olur.

Göz altlarında görünen morumsu izlerin de etkilerini azaltır. Çok daha enerjik ve estetik bir cilt yapısı desteklenmiş olur. İçerisindeki mineral ve asitler sivilce ve akne gibi istenmeyen lekelerin azaltılması için de H 100 aşısı tavsiye edilmektedir. Kırışıklıkların tamamına yakını da bu özel aşı sayesinde silinmektedir.

Merkez

Kayışdağı Cd. No:49 34750 Ataşehir - İstanbul

Bize Ulaşın

info@gozdegizem.com

Bizi Arayın

(0216) 575 67 79

H 100 Aşısının Etkileri

Güzellik salonlarında uygulanan H 100 aşıları genç ve yaşlı kişilerde farklı etkilere açıktır. Gençler için 1 yıllık bir süreyi kapsayan uzun bir etki dönemi vardır. Orta yaşlılar için bu süre 6- 9 ay süresince belirlenmektedir. Etkileri anında kendini gösterir ve tamamen doğal bir çizgidedir. Yenilenme vakti geldiğinde aynı salonlara gidilip randevu alınarak aşı olunabilir.

H 100 Aşısı ve Seans Süreleri

H 100 aşısı tek seanslık bir süreyi kapsamamaktadır. En az 2 ya da 3 kere, kısa aralıklarla uygulanması gerekmektedir. İki seans arasında en az birkaç haftalık bir süre geçmelidir. Kırışıklıkların çok olduğu 50 yaş üstü kişilerde seans süreleri de sayıları da artış gösterebilir. İlk muayeneden sonra kaç seansa ihtiyaç duyulduğu tespit edilmektedir.

Randevu Talep Edin

Gözde Gizem Beauty