Örümcek Ağı

Örümcek ağı estetiği uzun yıllardan beri süregelen, son derece güvenli bir estetik işlemdir. İngiltere ve Fransa gibi ülkelerden sonra Avrupa’nın genelinde ve Türkiye’de yaygınlık kazanmıştır. Ancak işinin ehli kişiler tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda işlem sırasında kullanılan her türlü aletin temizliği de önem arz etmektedir.

Örümcek Ağı Estetiği ve Yapılışı

Örümcek ağı estetiğinin bir diğer adı ameliyatsız yüz germe olarak biliniyor. Özellikle bıçak altına yatmaktan imtina eden hasta kitlesi için ideal bir terapi yöntemidir. Sadece bir saatlik bir zaman diliminde tüm operasyon başlar ve biter. Adayların bu operasyon için uygun olup olmadıkları kontrol edilir. Cilt yapıları incelenir. Bunun sonucunda seans için randevu verilir. O gün yapılan ilk hazırlıklardan biri cildin temizlenmesidir.

Özel solüsyonlar kullanılarak makyaj ve benzeri izler silinir. Aynı zamanda gözenekler de açılır. Daha sonrasında özel ameliyat ipleri yüze enjekte edilir. Daha öncesinde hastalar lokal anestezi altında olduğu için herhangi bir ağrı hissetmezler. Müdahalenin ilk aşamasında özel kalemlerle belirlenen yerlere tek tek zerk edilen ağlar kolajen ihtiyacını gidermeye yöneliktir.

Tamamen doğal olan bu uygulamaların sonrasında kişiler, eski sosyal yaşamlarına anında geri dönebilirler. Doktorların önerdiği ya da yazdığı özel kremler mutlaka alınmalı ve uygulanmalıdır. Operasyonun yenilenme imkanı da bulunmaktadır. Yenilenme süresi ise 1 yıl 1,5 yıl arasında değişmektedir.

Örümcek Ağı Estetiğinin Sağladığı Faydalar

Bu uygulama cilt yüzeyinde meydana gelen birçok farklı sorunu iyileştirmeye kullanılmaktadır. Başta yaşlanmaya bağlı tüm kırışıkların giderilmesi için en hızlı ve etkili yöntem olarak biliniyor. Bunun yanı sıra örümcek ağı estetiği sarkma sorunlarına da direkt olarak çözüm üretiyor.

Uygulamaların sonunda bekleme olmaksızın tüm değişimler an be an gözlemlenebilir. Gençleştirici, cildi besleyici ve nemlendirici etkileri aylar boyu sürmektedir. Çene altı çizgisine de örümcek ağı zerk etmek mümkündür. Bu da o bölgede bulunan söz konusu kırışıkların tamamen ortadan kalkması demektir.

Gözlerin altında yer alan morumsu yapılar ve halkalar da aynı yöntemle silinmektedir. Uygulamaların hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Son derece pratik ölçeklerle teknoloji desteği ile birlikte ifa edilmektedir.

Merkez

Kayışdağı Cd. No:49 34750 Ataşehir - İstanbul

Bize Ulaşın

info@gozdegizem.com

Bizi Arayın

(0216) 575 67 79

Randevu Talep Edin

Gözde Gizem Beauty