Saç Ekimi

Bu uygulama tek seansta sonuç veren, son derece hızlı bir uygulamadır. Bu nedenle zaman ve enerji açısından tasarruf sağlamak isteyenler için ideal bir hıza sahiptir. Sadece tek bir günde, tek bir seansta saç ekimleri gerçekleştirilir. En büyük avantajlardan bir diğeri ise tamamıyla doğal saça yakın bir görünüme sahip olmasıdır.

Peruk ve benzeri uygulamalara oranla çok daha canlı ve natural bir görüntü çizgisine sahiptir. Gerçek saçlarla arasında herhangi bir fark bulmak mümkün olmamaktadır. İnsanın vücudunun çeşitli noktalarından alınan tüyler saça ekilir. Bu nedenle alerjik reaksiyon gösterme riski de minimum düzeyde tutulur.

Fiyatları da son yıllarda oldukça uygun görülmektedir. Her bütçeye uygun saç ekim çeşitleri ilgili kategorilerde yer almaktadır. Uygulama sonunda çıkan saçlar doğal nedenlere bağlı olarak asla dökülmez. Tamamen kalıcı bir uygulama olması da ek avantajları arasında sayılabilir.

Fue Saç Ekim Tekniği ve Özellikleri

Fue saç ekimi, sağladığı faydalar nedeniyle en çok tercih edilen ekim yöntemlerinin başında yer alıyor Derinin 1 ya da 2mm üstünde yer alan tüy adacıklarının alınıp saç derisine aktarılması, bu uygulamanın temel prensibidir. Bir ön muayene şarttır. Çünkü bazı kafa derileri Fue saç tekniğine uygun olmayabilir.

Saç kökleri neredeyse hiç fire vermeden çıkmaya başlar. Bu süreci hızlandıracak temel etkenler konusunda uzmanlardan reel bilgiler alabilir. Kişiden kişiye değişmek üzere tüm bu süreç 60 gün ile 90 gün arasında cereyan etmektedir. Köklerin uçları ilk bir haftadan sonra dökülür. Akabinde çıkan saçlar ile birlikte uzun yıllar boyunca doğal bir görünüme sahip olunabilir.

Lazerle Saç Ekimi ve Faydaları

Lazer birçok uygulama ve tedavide kullanıldığı gibi saç ekimlerinde de değerlendirilmeye başlanmıştır. Sağladığı konfor ve estetik görünüm vesilesiyle tercih sebebidir. Çeşitli seans süreleri bulunmaktadır.

Periyodik olarak uzmanların belirlediği takvime uyularak haftalık olarak tatbik edilir. Saç derisine yapılan bu müdahaleler bu tabakadaki kan akışını hızlandırmaktadır. Bu sayede başka herhangi bir bileşene gerek kalmadan, kan akışının hızlanmasıyla saçlar yeniden çıkmaya başlar. Uygulamanın hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Aynı zamanda çıkan saçların tamamına yakını ince değil kalın olarak çıkar.

Merkez

Kayışdağı Cd. No:49 34750 Ataşehir - İstanbul

Bize Ulaşın

info@gozdegizem.com

Bizi Arayın

(0216) 575 67 79

Randevu Talep Edin

Gözde Gizem Beauty